ویلا دوبلکس در مازندران

وبلاگ

26 مارس 2023 293 بازدید
ویلا دوبلکس در مازندران

ویلا دوبلکس در مازندران

ویلا دوبلکس در مازندران | طراحی ویلا و مخصوصا طراحی ویلا دوبلکس یکی از دغدغه‌های مهم زندگی امروزه می‌باشد. آنها برای فرار از دود و دم و شلوغی شهرهای بزرگ، ترجیح می‌دهند در مکانی آرام و خلوت و البته خوش آب و هوا، زمینی را تهیه کرده و اوقات فراغت خود را در کنار خانواده در آنجا سپری نمایند.


ویلا دوبلکس در مازندران


ویلای دوبلکس به ویلاهایی گفته می‌شود که دارای دو طبقه هستند و این طبقات توسط پلکان داخلی به یکدیگر متصل شده اند.

پلکان داخلی ویلا یک مزیت خوب دارد و آن هم این است که دیگر نیاز به رفتن به محوطه ویلا را ندارید و از همان داخل ویلا می توانید اقدام کنید.
در این سبک از ویلا بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند که اتاق خواب هایشان در قسمت بالای خانه و در طبقه دوم باشد و اتاق پذیرایی یا نشیمن همراه با آشپزخانه در قیمت پایین ویلا قرار بگیرد. همچنین در طبقه پایین یک اتاق خواب باید قرار داشته باشد برای افرادی که توانایی بالا رفتن از پله ها را ندارند. در طبقه دوم اتاق خواب ها یا باید دارای مستر باشند و یا اینکه یک سرویس بهداشتی به طور کلی برای طبقه دوم در نظر گرفته شود .

ویژگی ویلاهای دوبلکس


1.ویلاهای دوبلکس، ظاهری مدرن دارندو در هر دوره معماری جزئیات بیرونی مخصوص به خود را دارد.
2.در این نوع ویلا استفاده از پنجره‌های بزرگ و بهره وری از نور طبیعی جایگاه بخصوصی دارد.

3.استفاده از اشکال هندسی ساده، سیمان رنگ شده، رنگ‌های خنثی.
4. پله های گرد و دایره وار و مارپیچ یکی از انواع راه پله ها می باشند که برای اشغال فضای کمتر مورد استفاده قرار می گیرند و طرفداران بسیاری نیز دارند که می تواند هم به صورت فلزی باشد هم به صورت چوبی.

ویلا دوبلکس در مازندران
ویلا دوبلکس در مازندران

5.ویلای دوبلکس این امکان را به شما میدهد که تابراساس سلیقه و خواسته خود در حیاط و نقشه خانه تغییرات ایجادکنید.

6.در هر طبقه آشپرخانه و سرویس بهداشتی دارد به همین دلیل دوخانواده بطور مستقل میتوانند درآن زندگی کنند.

ویلای دوبلکس در شمال یکی از گزینه‌های محبوب و پرطرفدار برای خرید ویلا است. ویلاهای دوبلکس، معماری چشم‌نواز و منحصر به فردی دارند. این ویلاها از نمای بیرونی قابل تشخیص هستند.آنچه مشتریان خرید ویلا در شمال را به سمت این ویلاها جذب می‌کند، نحوه طراحی دکوراسیون داخلی است. که باعث می‌شود سبک زندگی لوکس را تجربه کنند.
در کنار ویلای دوبلکس در شمال، ویلاهای تریپلکس هم وجود دارند که آن‌ها هم در نوع خود، بی نظیر هستند. قیمت انواع ویلا در شمال با توجه به متراژ ساختمان و نوع معماری آن متفاوت است. این ویلاها را می‌توانید در بهترین شهرهای مازندران پیدا کنید.

جهان سنتر


درصد زیادی از افرادی که قصد خرید ویلا در شمال را دارند، به دنبال خرید یک ویلای دوبلکس در آن منطقه هستند.
وقتی صحبت از ویلای دوبلکس به میان می‌آید، یعنی صحبت از یکی از محبوب‌ترین و مورد پسندترین نوع ویلاها می‌کنیم. بیشتر افراد ترجیح می‌دهند ویلای شخصی‌شان یک ویلای دوبلکس یا به عبارت خودمانی‌تری یک ویلای مرتفع باشد که به آن‌ها فرصت بیشتری برای لذت بردن از مناظر اطراف را می‌دهد .

اگر افراد قصد سفری کوتاه به شمال برای استراحت و تفریح و آرامش را دارند، دلشان می‌خواهد یک ویلای دوبلکس اجاره کنند که به منظره دلخواهشان اشراف داشته باشد .
در حال حاضر ویلای دوبلکس بیشترین طرح و نقشه را در میان ویلاهایی که خصوصاً در سال‌های اخیر در شمال ایران ساخته شده‌اند به خودش اختصاص داده است. و پرطرفدارترین نوع ویلا میان خریداران ویلا در شمال است.

انواع ویلا دوبلکس

1.ویلا دوبلکس زیر شیروانی


به بیشتر ویلاهایی که به صورت دو طبقه ساخته می شوند، اما طبقه دوم آن به صورت زیر شیروانی طراحی می شود ویلا دوبلکس زیر شیروانی میگویند.

به دلیل شیب دار بودن این سقف ها، از نمای داخل هم شیب دار بوده و فضای صمیمی ایجادمیکند.

در این حالت طبقه دوم معمولا دارای فضایی کاملا مستقل است و حتی شاید برای آن تراس و بالکن نیز در نظر گرفته شده باشد.

2.ویلا دوبلکس معکوس


ویلا دوبلکس معکوس، در قسمت پایین و همکف ساخته می‌شود. و به طور مستقیم به حیاط و باغچه راه دارد.

این حالت چندان مناسب برای ویلا سازی در مناطق شمال کشور نمی باشد با توجه به اینکه زمین ها در این مناطق دارای رطوبت بالایی هستند . در این سبک از ویلاها حیاط و پاسیو نیز وجود دارد.

3.ویلای استاندارد

ویلاهای دوبلکس استاندارد معمولا در بالاترین طبقه و آپارتمان یا برج هاقراردارند.این مدل دوبلکس ها معمولا کوچکتر از بقیه دوبلکس ها هستند.

ویلا دوبلکس در مازندران
ویلا دوبلکس در مازندران


قیمت ویلا دوبلکس


قیمت ویلای دوبلکس از ویلاهای معمول و فلت و همکف معمولا گران تر خواهد بود. چون دراصل ویلای دوبلکس دو ساختمان جداست که مصالح بکاررفته در آن هم زیاد و پرهزینه تر است.البته قیمت ویلا طبق سبک معماری و متراژ متفاوت است.

اگر می‌خواهید ویلای شما هم حالت دوبلکس داشته باشد و هم کم هزینه تر باشد می‌توانید به سراغ گزینه هایی مانند نیم دوبلکس و نیم پلوت بروید تا به خواسته خود برسید.

نکته پایانی:


خرید ویلای دوبلکس درمازندران یک گزینه عالی برای داشتن ملک اختصاصی است. و شما طبق سلیقه خودتان یک ویلا به نمای کامل رو به دریا یا جنگل دارید. چیزی که قطعاً از آن لذت خواهید برد. بهترین شهرهای مازندران دارای ویلاهای دوبلکس، تریپلکس، یا ویلاهای لاکچری هستند. بودجه خود را معین کنید و سپس با مشاوران جهان سنتر تماس بگیرید.

برای اطلاعات بیشتر از قیمت ویلاهای دوبلکس با کارشناسان ما تماس بگیرید.

09119212178

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط