توضیحات آگهی

قیمت:15,000,000,000 تومان مساحت: 500 زیر بنای ساختمان: 250 تعداد اتاق:3
سن بنا: 10 سال ساخت گرمایشی: موتورخانه کابینت: ام دی اف دیوار: نقاشی کف پوش: سرامیک . پارکینگ، انباری، دارد

خرید و فروش ویلا جنگلی و ساحلی در نوشهر

ویلا فروشی نزدیک جنگل و ساحل دریا در نوشهر، در محیطی ویلایی نشین و دنج با امنیت کامل، سند دار، فول امکانات، بسیار خوش ساخت و خوش نقشه، مناسب برای خرید و سکونت در شمال مازندران می باشد.

بنای ویلا دوبلکس بوده و دارای 3 اتاق خواب با کف سرامیک می باشد. این ویلای مستقل با معماری اصولی ، طرای داخلی خاص و بنایی به متراژ 250 متر و در زمینی به متراژ 500 متر با فاصله ی یک دقیقه ای تا جنگل در محیطی توریستی و خوش آب و هوا از بهترین متریال روز بهره مند می باشد. ویلای نوساز از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است. از دو تراس بزرگ و شیک ساختمان می توان چشم انداز زیبایی از جنگل و مناظر اطراف دریاف کرد و حیاط وسیع آن با مسیر های موزاییک شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا بسیار ماهرانه محوطه سازی شده است. فاصله ی ویلای نوساز از جنگل در کنار آن قرار دارد و فاصله ی چندانی با جاده ی اصلی ندارد بنابراین دسترسی به هر کدام از این موقعیت ها برای شما عزیزان به راحتی فراهم آمده است.

این ویلای جنگلی با نمایی مدرن به صورت مستقل با بنایی نوساز ، دوبلکس ، سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، تراس هایی بزرگ ، حیاطی زیبا و وسیع در کنار جنگل محدوده ی ویلایی نوشهر شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 15000،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد که مناسب خرید ویلا نوساز جنگلی در نوشهر می باشد جهت مشاوره رایگان و خرید با شماره ی درج شده در سایت املاک جهان تماس حاصل فرمایید.

خرید ویلا در نوشهر / ویلا فروشی نوشهر / ویلا جنگلی نوشهر / ویلا با ویوی جنگل و دریا نوشهر

کارگذاری املاک جهان

4 / 11 / 1401